KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14943201
nr 1494 3201
Conny Burman
(1831-1912), Sverige
Akvareller, 5 st, Signerad, Dalarö Ca 1885-1904. Akvarell, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Conny Burman, svensk bildkonstnär född 1831, död 1912.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:42:57
3/10 15:28:03